Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dziś od rana nawet przez chwilę nie tworzył się zator na ul.Kasprowicza, chyba ktoś się w końcu wziął do roboty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam lotnisko za bardzo ważną inwestycję, obwodnicę Lublina także, i wszystkie inwestycje oczywiście też. Rozumiem, że żadnej z nich nie da się przeprowadzić już tu i teraz w ciągu chwili. Ale do cholery! Jestem mieszkańcem Świdnika, żona moja pracuje w Lublinie. Teraz nie da się normalnie dojechać ani wrócić, żadną z dotychczasowych dróg dojazdowych do STOLICY WOJEWÓDZTWA oddalonej o 13 km!!! "Piasecka" w remoncie, przez Zadębie i Mełgiewska w remoncie. Świdniczanie wymyślili sobie drogę (sic!) przy lesie, ale bez jaj... jak żyję takiej drogi nie widziałem. Poszperałem trochę, pomyślałem i żonę wysyłałem własnie przez Kasprowicza, i dalej bodajże Pliszczyńską choć i tu od niedawna musiała odstać swoje na wahadłach niedawno postawionych. DO PRZEŻYCIA, choć ledwo co... A TERAZ JESZCZE TO! No przecież to jest SKANDAL!!!! Helikopterem jej nie wyślę! Wychodzi wraz na to, że najszybciej było by drogą "najbardziej" remontowaną, czyli Witosa... OMG podpiszę się obiema rękami pod wyrokiem dla kogoś kto to wymyślił. Dodam jeszcze, że czekamy na zamknięcie Lotników Polskich (wylotówki ze Świdnika na Piasecką), może w ogóle zabrońmy mieszkańcom wyjazdu w każdym kierunku, albo zróbmy objazd przez Zamość, skoro mieszkańcom Łęcznej sugeruje się dojazd przez Niemce, szkoda, że nie przez Kraśnik, przecież to też tylko parę km i kilka minut nie zrobi różnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hans napisał:
Uważam lotnisko za bardzo ważną inwestycję, obwodnicę Lublina także, i wszystkie inwestycje oczywiście też. Rozumiem, że żadnej z nich nie da się przeprowadzić już tu i teraz w ciągu chwili. Ale do cholery! Jestem mieszkańcem Świdnika, żona moja pracuje w Lublinie. Teraz nie da się normalnie dojechać ani wrócić, żadną z dotychczasowych dróg dojazdowych do STOLICY WOJEWÓDZTWA oddalonej o 13 km!!! "Piasecka" w remoncie, przez Zadębie i Mełgiewska w remoncie. Świdniczanie wymyślili sobie drogę (sic!) przy lesie, ale bez jaj... jak żyję takiej drogi nie widziałem. Poszperałem trochę, pomyślałem i żonę wysyłałem własnie przez Kasprowicza, i dalej bodajże Pliszczyńską choć i tu od niedawna musiała odstać swoje na wahadłach niedawno postawionych. DO PRZEŻYCIA, choć ledwo co... A TERAZ JESZCZE TO! No przecież to jest SKANDAL!!!! Helikopterem jej nie wyślę! Wychodzi wraz na to, że najszybciej było by drogą "najbardziej" remontowaną, czyli Witosa... OMG podpiszę się obiema rękami pod wyrokiem dla kogoś kto to wymyślił. Dodam jeszcze, że czekamy na zamknięcie Lotników Polskich (wylotówki ze Świdnika na Piasecką), może w ogóle zabrońmy mieszkańcom wyjazdu w każdym kierunku, albo zróbmy objazd przez Zamość, skoro mieszkańcom Łęcznej sugeruje się dojazd przez Niemce, szkoda, że nie przez Kraśnik, przecież to też tylko parę km i kilka minut nie zrobi różnicy.
Też mam takie samo zdanie jak ty, ja również pracuję w Lublinie, moja zona także, ja jeżdzę samochodem a żona autobusami. To co nam przygotowali panowie planiści z zarządu dróg i mostów oraz gddkia to jedno wielkie sku***syństwo. Także uważam że remonty są potrzebne, lotnisko również ale szkoda że ktoś nie pomyslał (najdelikatniej mówiąc) przy planowaniu remontów tych wszystkich ulic!!!. Przeciez trzeba byz idiotą aby praktycznie w jednym czasie wymysleć sobie remont wszystkich dróg wjazdowych i wyjazdowych ze Świdnika!!! Przeciez to miasto jest w tym momencie kompletnie zablokowane a potrwa to prawdopodobnie do listopada (bo wtedy są planowane zakończenia robót, o ile wszystko pójdzie zgodnie z planem). A osoba która sobie wymysliła te remonty, i która później zatwierdziła te plany siedzi w sowim biurze i ma wszystko w czarnej du***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestańcie już biadolić. Muszą kiedyś robić. W zimie się nie da, w lecie wszyscy jadą nad jeziora. Dla kogo robią? Chyba dla nas, nie? Poza tym to tylko tydzień. Ja też dojeżdżam z os. Borek i też stoję. Wczoraj 1,5h jechałem do roboty, gdzie normalnie zajmuje mi to 20min. Rzeczywiście było kiepsko, ale dziś na krzyżówkach stanęła policja, pokierowała, pogoniła śpiących i przestraszonych i już było lepiej Proponuję się bardziej skupić na jakości tych robót, a nie wyzwiskami. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leo napisał:
A po co się później nad jeziora pchacie mieszczuchy? W lecie to i Wam Turystyczna zapachnie!!!
Komu zapachnie,temu zapachnie... trzeba być totalnym bezmózgiem,aby nad jeziora jechać przez Turystyczną! Ja jadę drogą kilka kilometrów dłuższą,ale ani minuty nie stoję w korku -a mieszkam niedaleko E.Leclerka(tego na Turystycznej oczywiście). Widocznie myślenie co niektórym sprawia spory problem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
earl napisał:
I BARDZO DOBRZE ŻE ULICA ZAMKNIĘTA, A CO ZE WSI DO MIASTA NIE UMIECIE DOJECHAĆ INNA DROGĄ BO TYLKO JEDNĄ NA PAMIĘĆ ZNACIE? NAUCZCIE SIĘ JEŹDZIĆ PRZEZ DOŻYNKOWĄ, A NIE JUŻ CAŁĄ TURYSTYCZNĄ ZAJEŻDZILIŚCIE. POWINNI NA PÓŁ ROKU ZAMKNĄĆ TĄ ULICĘ ALBO I NA ROK. NIECH WIEŚ ZNAJDZIE SOBIE INNE OBJAZDY.
Ty chamie... mieszczuch się odezwał a słoma z butów wystaje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...